Loading...

Dünden Bugüne Alisolmaz

1968 yılında kundura imalatçısı olan babası Salih Solmaz’dan bayrağı teslim alan ve perakendeciliğe yönelen Ali Solmaz 37 yıl sonra 2005 yılında 3.nesil kuşak olan oğullarına tüm deneyimlerini aktardı. Yeni nesil ve gelişen teknolojilerle birlikte şirketleşme çalışmaları da hızla başladı ve 1968 yılında kunduracı olarak kurulmuş olan işletme, baba ALİ SOLMAZ’ın adını alarak şubeleri olan büyük bir mağazaya dönüştü. Tüm çalışmaların ve yönlendirmelerin profesyonelce yapıldığı, büyük hedefleri olan, yılın her döneminde geniş ürün yelpazesiyle kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışına sahip bir işletme olarak Ali Solmaz, ticari hayatına sizlerden aldığı güç ve motivasyonla başarıyla devam ediyor.

Ali Solmaz ailesi olarak;
Müşteri beklenti ve taleplerini temel alınarak hem ürün çeşitliliğinde hem de hizmet kalitesinde üst düzey hedeflere odaklanıyoruz.
Sadece ürün satmaya değil, satış sırası ve sonrasında da müşterilerimizin maksimum düzeyde memnuniyetini sağlamaya odaklanıyoruz.

3. kuşak olarak devralınan geleneksel yapıyı, kurulan şirket oluşumu içinde geliştirmeye ve yenilikleri de takip ederek müşteri memnuniyeti odaklı perakende mağazacılığını en ileri düzeye taşımaya çalışıyoruz.

Siz de ailemize katıldığınız için teşekkür ederiz.