1968'den Yarınlara

Dünden Bugüne ALİSOLMAZ

Dünden Bugüne ALİSOLMAZ

 

1968 yılında açılmış olan, 37 yıl boyunca kurucu Ali Solmaz tarafından işletilen mağaza, 2005 yılında oğulları Tuncay ve Olcay Solmaz’a devrediliyor. 2005 yılı itibariyle şirketleşme çalışmaları başlıyor ve 1968 yılında küçük bir dükkan olarak kurulmuş olan işletme baba Ali Solmaz’ın adını alarak büyük bir mağazaya dönüşüyor. Tüm çalışmaların ve yönlendirmelerin profesyonelce yapıldığı, büyük hedefleri olan, yılın her döneminde geniş ürün yelpazesiyle, kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışına sahip bir işletme yapılandırılıyor.

Müşteri beklentileri kılavuz alınarak hem ürün çeşitliliğinde hem de hizmet kalitesinde üst düzey hedeflere odaklanarak müşterinin sadece ürün satın almaya değil mağazada sunulan hizmetten de en mutlu şekilde faydalanmasını sağlamak.

3. Kuşak olarak devralınan geleneksel yapıyı, kurulan şirket oluşumu içinde geliştirmek ve yepyeni bir sistemle yapıya kurumsal bir kimlik kazandırmak ve öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı perakende mağazacılığını en ileri düzeye taşımak.