1968'den Yarınlara

ALİSOLMAZ Club

Her 10. üyemiz %50 indirim çeki kazanıyor.

club

 

ALİSOLMAZ CLUB, devamlı müşterilerimizin ayrıcalığıdır.

 

 

AYRICALIKLARIM NELER?

  • Her alışverişinizin %5’i kadar puan kazanırsınız.
  • Sonraki alışverişlerinizde inidirim olarak kullanabilir veya Para Puanlarınızı biriktirerek Alışverişlerinizi Bedava Yapabilirsiniz
  • Sezon açılışlarımızda ve Özel koleksiyon sunumlarımızda sms yolu ile davet edilirsiniz.
  • İndirim ve Kampanyalardan Herkesten Önce siz haberdar olursunuz.

 

NASIL ALİSOLMAZ CLUB ÜYESİ OLURUM?

Çok basit! Sadece mağazamıza gelmeniz yeterli.

Dünden Bugüne ALİSOLMAZ

 

1968 yılında açılmış olan, 37 yıl boyunca kurucu Ali Solmaz tarafından işletilen mağaza, 2005 yılında oğulları Tuncay ve Olcay Solmaz’a devrediliyor. 2005 yılı itibariyle şirketleşme çalışmaları başlıyor ve 1968 yılında küçük bir dükkan olarak kurulmuş olan işletme baba Ali Solmaz’ın adını alarak büyük bir mağazaya dönüşüyor. Tüm çalışmaların ve yönlendirmelerin profesyonelce yapıldığı, büyük hedefleri olan, yılın her döneminde geniş ürün yelpazesiyle, kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışına sahip bir işletme yapılandırılıyor.

Müşteri beklentileri kılavuz alınarak hem ürün çeşitliliğinde hem de hizmet kalitesinde üst düzey hedeflere odaklanarak müşterinin sadece ürün satın almaya değil mağazada sunulan hizmetten de en mutlu şekilde faydalanmasını sağlamak.

3. Kuşak olarak devralınan geleneksel yapıyı, kurulan şirket oluşumu içinde geliştirmek ve yepyeni bir sistemle yapıya kurumsal bir kimlik kazandırmak ve öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı perakende mağazacılığını en ileri düzeye taşımak.

 

Kurumsal Kimlik

 

Sponsorluk