1968'den Yarınlara

Vicco ile Kreşte Daha Güvendeler

 

  • Nefes alabilen,
  • antibakteriyel taban astarı: Antibakteriyel yüzey sayesinde bakteri oluşumunu engeller.
  • Antibakteriyel (memory foam) Akıllı sünger: Ayak şekline uyum sağlayarak, ayak tabanını bütünüyle kavrar.
  • İç Kavis Destekli Anatomik Taban Pedi: Çocuk ayak anatomisine uyum sağlayan özel ped, sağlıklı gelişimi desteklemeye yardımcı olur.
  • Shock Absorber (Darbe Emici) : Yürüyüş sırasında topuk basıncını dengeleyerek, oluşan darbelerin etkilerini azaltmaya yardımcı olur.

Vicco

Vicco hedef kitlesi renklilik, eğlence, dinamizm, yaratıcılık ve enerji gibi değerlere sahiptir. Markanın tüm ürünleri de bu değerler doğrultusunda tasarlanmakta, her sezon birbirinden renkli ürünler çocukların beğenisine sunulmaktadır.

Vicco Çatısı altında,  Vicco Kids ve Vicco Teens olarak iki ayrı alt marka kimliği bulunmaktadır. 0-14 yaş arası geniş bir çocuk tüketici grubuna hitap etmek, onların taleplerini iyi analiz etmekle mümkündür. Bu sebeple alt markalar doğmuştur.

Vicco Kids

Vicco Kids; 0-7 yaş arası çocukları temsil eder. Bu grupta yer alan ürünler onların ayak gelişimine destek sağlayacak titizlikle üretilmektedir.

Vicco Teens

Vicco Teens; 8-14 yaş arası çocuklar için üretilmiştir. Kendi beğenilerinin ön planda olduğu bu yaş grubuna hitap eden ürünler, değişken ayak numaraları ve güncel trendler dikkate alınarak tasarlanmaktadır.

 

Vicco Ürünlerini hızlı satın almak için.

https://www.ayakkabionline.com/vicco-modelleri